Pytania i odpowiedzi

Ile można zarobić pracując jako czatmodelka?

Realnie między 60 a 80 zł za godzinę i nawet 10 000 zł miesięcznie – tyle zarabiają nasze najlepsze czatmodelki, a przecież także Ty chcesz być najlepsza!

Poziom zarobków to wynik Twojego nastawienia i zaangażowania oraz ilości czatów w miesiącu. To oczywiste, że dziewczyny i kobiety, które mają pozytywne nastawienie i budują relacje ze swoim klientami mają większe powodzenie i zarabiają najwięcej. Znaczenie ma naturalny uśmiech a także schludny, ale powabny i seksowny wygląd, styl bycia przed kamerką (swoboda i powabność), dobre maniery oraz to, jakie show zaplanujesz dla rozmówcy. To mit, że tylko czatmodelki, które rozbierają się całkowicie przed kamerką na czacie zarabiają najwięcej. Bardzo często najlepsze wyniki mają dziewczyny, które przed kamerka nie zdejmują nawet bluzki. Kluczowe jest budowanie atmosfery i więzi, bo dzięki temu rozmówca spędzi na czacie więcej czasu. Każda minuta na czacie z klientem to Twój zarobek. W przedłużaniu czasu trwania czatu pomagają czatmodelkom także nasi moderatorzy – oni podpowiedzą Ci, jak się zachować i pomogą Ci w konwersacji, by czat trwał jak najdłużej.

Sprawdź zarobki jednej z naszych czatmodelek: Kliknij tutaj

Jak do czatmodelek trafia wynagrodzenie?

Przelewem bankowym na wskazany przez czatmodelkę numer konta lub za pomocą karty Paxum. Pomożemy Ci założyć taką kartę a za jej pomocą będziesz mogła wypłacać pieniądze w każdym bankomacie.

W naszej firmie czatmodelki mogą także przed terminem wypłaty wynagrodzenia pobrać zaliczkę – jeśli pozwala na to kwota środków zgromadzonych przez czatmodelkę w systemie na dany dzień miesiąca.

Czy ktoś znajomy może mnie zobaczyć na czacie?

To niemal niemożliwe. Nasza firma współpracuje tylko i wyłącznie z zagranicznymi serwisami live czat (głównie niemieckimi i amerykańskimi), które nie są reklamowane i promowane w Polsce. W naszej firmie dyskrecja i komfort czatmodelek są bardzo ważne i leżą w naszym interesie. Dlaczego? Zależy nam przecież na tym, by czatmodelki chciały z nami współpracować i polecały nas kolejnym dziewczynom i kobietom.

Wszystkie dane osobowe czatmodelek są ukryte i nigdzie ich nie publikujemy. Zna je tylko kilka osób w naszej firmie zajmujących się księgowością i kadrami.

Czy dane osobowe czatmodelki można gdzieś wyszukać?

Nie. Te dane są nam potrzebne do zawarcia umowy z czatmodelką oraz do zweryfikowania jej pełnoletności. Podczas rozmów na czacie żaden rozmówca nie widzi, jak nazywa się czatmodelka i skąd pochodzi. Widzi tylko obraz modelki oraz fikcyjny nick (np. sweet27). Szyfrujemy także adresy IP naszych czatmodelek.

Jakie są godziny pracy czatmodelek?

W Intercam Studios pracując w domu z moderatorem sama ustalasz sobie godziny pracy, wpisując się na dyżury w grafiku. Każdego dnia możesz wybrać jeden lub kilka z 6 czterogodzinnych dyżurów:

Dyżur N1:

00:00 – 04:00

Dyżur N2:

04:00 – 08:00

Dyżur A:

08:00 – 12:00

Dyżur B:

12:00 – 16:00

Dyżur C:

16:00 – 20:00

Dyżur D:

20:00 – 00:00

Kiedy czatmodelka zapisze się na dyżur i nie może go wykonać, w naszym systemie ma wiele możliwości, by oddać go innej czatmodelce. Natomiast jeśli zachoruje, może po prostu wypisać się z dyżuru, a następnie w ciągu 7 dni dostarczyć przez e-mail zwolnienie lekarskie.

Co robi czatmodelka przed kamerką?

Po pierwsze i absolutnie najważniejsze: uśmiecha się. To jak daleko czatmodelka będzie chciała się posunąć, czy zdecyduje się tylko na flirt czy będzie chciała się rozbierać zależy tylko od niej. To ustala z nami na początku, w trakcie rekrutacji. Nie musisz się rozbierać, jeśli tego nie chcesz. Ważne jest, by dziewczyna nie znikała z pola kamerki, nie wykonywała dziwnych czynności (dziwne ruchy, drapanie się po głowie, siedzenie ze znudzoną, odpychającą miną itp.). Przez cały czas trwania czatu rozmówca patrzy na czatmodelkę, dlatego powinna być ona pełna wdzięku i uwodzicielska.

Co może robić czatmodelka gdy nie ma klientów?

Może zajmować się sobą – ważne tylko, by cały czas była przed kamerką – klient może wejść na czat w każdej chwili. Może siedzieć w Internecie, uczyć się, czytać czy oglądać telewizję. Jeśli potrzebuje wyjść z pokoju powinna poinformować o tym moderatora. Kiedy moderator wyloguje czatmodelkę z systemów, może ona opuścić pole przed kamerką.

Skąd czatmodelka wie, że ktoś chce rozmawiać z nią na czacie?

O tym informuje moderator (jeśli czatmodelka pracuje z jego pomocą) oraz specjalna ikonka na komunikatorze, który czatmodelka dostaje od nas. Przez ten komunikator porozumiewa się z moderatorem.

Nasz komunikator pokazuje, kiedy ktoś wejdzie na czat i kiedy czatmodelka ma np. wstać i się pokazać czy uśmiechać się do kamerki.

Co kiedy chcę przestać pracować jako czatmodelka?

Poinformuj nas o tym 7 dni wcześniej. Czatmodelka nie ponosi żadnych konsekwencji z tego tytułu. Usuwamy z serwisów z którymi współpracujemy jej zdjęcia i pozostałe materiały dotyczące jej osoby.

Czy w pracy czatmodelki obowiązuje jakiś konkretny strój?

Nie ma konkretnych wymagań co do stroju. Czatmodelka zarabia swoim wyglądem, dlatego powinna wyglądać atrakcyjnie i uwodzicielsko. Zatem odpadają obszerne swetry czy t-shirty. Ważna jest także ładna bielizna – nie musisz się rozbierać i jej pokazywać, ale lekko wystająca spod odzieży doda Ci uroku i tajemniczości. Ważny jest też makijaż i staranne uczesanie – na to rozmówca zwróci uwagę w pierwszej chwili. I bardzo ważne: czatmodelka nie może zapominać o uśmiechaniu się!

Co jeśli pracuję już jako czatmodelka gdzie indziej?

Współpraca z nami może być Twoim dodatkowym źródłem dochodu – pozwoli Ci w tym samym czasie zarabiać jeszcze więcej – jednocześnie na większej ilości portali. Jeśli otrzymamy od czatmodelki informację, na jakich czatach pracuje dostosujemy portale, z którymi współpracujemy tak, by zarabiała więcej w tym samym czasie. Część naszych czatmodelek pracuje samodzielnie na anglojęzycznych czatach a dodatkowo u nas z pomocą moderatora na portalach niemieckich.

Jakie są wymaganie sprzętowe w pracy na czacie?

Jeśli czatmodelka chce pracować z domu są to komputer ze stałym dostępem do Internetu i kamerka internetowa zapewniająca obraz dobrej jakości. Zamiast komputera i kamerki internetowej można użyć telefonu. Ważne jest też odpowiednie miejsce w domu do pracy – np. osobny pokój. Istotne, by nikt tam nie wchodził i nie przeszkadzał w czacie. Pomieszczenie powinno być posprzątane i ładne.

Nadal masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Skontaktuj się z nami telefoniczne, za pomocą komunikatora GG, lub prześlij swoje zapytanie mailem.

Numer GG: 28928319
Telefon: 609 647 437